Biznes
Koszt wynajmu toalety – od czego zależy

Koszt wynajmu toalety – od czego zależy

Koszt wynajmu toalety składa się z kilku czynników, a sam wynajem stanowi tylko jego część. Jakie są jeszcze składowe, jeśli chodzi o zamawianą usługę i od czego zależy cena? W dzisiejszym wpisie odpowiemy na te pytania.

WC przenośne – co składa się na jego wynajem, zamów toaletę online

Za wynajmem toalety przenośnej kryje się w rzeczywistości kompleksowa usługa, w której skład wchodzą następujące elementy:

• wynajem wybranej kabiny,
• dostawa,
• ustawienie oraz przygotowanie do użytkowania,
• serwisowanie,
• serwis końcowy,
• transport zwrotny.

Od czego zależy koszt wynajmu?

Najbardziej cenimy sobie zadowolenie naszych klientów i jakość świadczonych przez nas usług, dlatego koszt wynajmu toalet przenośnych zależy od kilku czynników. Chcemy, aby nasza oferta była przede wszystkim odpowiednio dopasowana do klienta i spełniała jego oczekiwania zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Dlatego też do wyceny potrzebne są następujące informacje:

• kontakt do osoby składającej zapytanie – jest on niezbędny w celu ustalenia szczegółów realizacji,
• przybliżona data dostawy – zamówienie można złożyć z wyprzedzeniem; realizujemy usługi w trybie maksymalnie do 5 dni roboczych, a w wybranych lokalizacjach nawet w trybie 24/48 godzin; w przypadku zamówienia usługi na imprezę data dostawy ustalana jest indywidualnie według potrzeb klienta,
• ilość osób korzystających z toalety – na podstawie tej informacji proponujemy częstotliwość serwisowania,
• przybliżony czas wynajmu,
• opis miejsca, gdzie ma być wynajęte WC przenośne, a także dokładna lokalizacja – na podstawie tych danych dobieramy typ toalety; znając lokalizację, jesteśmy w stanie określić czas realizacji zamówienia.

Czy klient jest materialnie odpowiedzialny za wynajem?

Klient odpowiada materialnie za wynajęty sprzęt i jest zobowiązany do jego zwrotu w stanie niepogorszonym w stosunku do stanu, w jakim został on dostarczony, z wyłączeniem zużycia wynikającego z prawidłowego użytkowania.

Czy jest możliwość wystawienia faktury VAT?
Zdecydowanie tak, nasza firma wystawia faktury, w których podatek VAT wynosi 8%.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze WC przenośne sprawdzi się idealnie tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i kanalizacji. Dotyczy to między innymi imprez masowych czy placów budowy. Wnętrze naszych toalet zostało zaprojektowane z myślą o komforcie osób z niej korzystających. Jest ono przestronne i dobrze wentylowane. Połączenie podłogowych i ściennych otworów wentylacyjnych pozwala na stały przepływ powietrza. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oferowane przez naszą firmę WC przenośne odporne jest na pęknięcia i uszkodzenia na skutek uderzeń oraz innych form niewłaściwego użytkowania.

1

1 thoughts on “Koszt wynajmu toalety – od czego zależy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *