Programy
Najpopularniejsze programy księgowe

Najpopularniejsze programy księgowe

Przedsiębiorcy przywiązują ogromną wagę do rachunkowości i księgowości w swoich firmach. Aby uniknąć problemów z urzędem skarbowym, zaleca się stosować programy księgowe, które projektowane są przez uznane studia programistyczne.

Najpopularniejsze programy księgowe

Do najpopularniejszych programów księgowych w Polsce można zaliczyć:

  • Faktura VAT 2021 PRO
  • INSERT Subiekt GT
  • Symfonia Start Mała Księgowość
  • Faktura Small Business Handel

INSERT Subiekt GT

INSERT Subiekt GT jest to bardzo nowoczesny system sprzedaży, który stworzono z myślą o całościowej obsłudze działu handlowego, ale też punkty usługowego, sklepu czy niewielkiego zakładu rzemieślniczego.

Faktura VAT 2021 PRO

Faktura VAT 2021 PRO to program stworzony do małej księgowości i fakturowania ruchów magazynowych. W najbogatszej wersji PRO znajdują się również takie dodatki jak CRM, Kalendarz, Organizer oraz jednolity plik kontrolny. Ponadto program księgowy współpracuje z popularnymi typami sklepów internetowych takich jak: allegro, Prestashop, osCommerce czy Magento.

Symfonia Start Mała Księgowość

Symfonia Start Mała Księgowość to bardzo proste w obsłudze oprogramowanie księgowe, które służy do prowadzenia uproszczonej księgowości dla osób rozliczających się kartą podatkową lub ryczałtem ewidencjonowanym. Program umożliwia rozpoczęcie używania go w dowolnym okresie roku podatkowego.

Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to nowoczesne i bardzo przystępne oprogramowanie magazynowe, które używane jest do wystawiania dokumentów oraz zarządzania nimi. Program wyposażono w funkcję wystawiania odpowiedniej dokumentacji magazynowej, w tym: wydania zewnętrznego, przyjęcia zewnętrznego, przyjęcia wewnętrznego, rozchodu wewnętrznego oraz przesunięcia międzymagazynowego. Program księgowy powstał z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach.

Usługi księgowej czy oprogramowanie komputerowe?

Warto pamiętać to, iż osoba zajmująca się księgowaniem rachunków firmowych, również jest w stanie pracować na równym, a nawet lepszym poziomie niż program komputerowy. Nikt nie zabierze dobrej księgowej lat doświadczenia i znajomości ustaw. Księgowa z Gliwic podobnie do komputera jest w stanie dokonać ścisłych obliczeń z bardzo dużo dokładnością dzięki temu, że czynności powtarzane przez nią są regularnie. Cechą wyróżniającą księgową z Gliwic jest również to, że ciągle poszerza swoją wiedzę oraz interesuje się wszelkimi zmianami prawa podatkowego w Polsce.

1

1 thought on “Najpopularniejsze programy księgowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *