Systemy
Przydatne gadżety – TOP 5

Przydatne gadżety – TOP 5

Bez gadżetów trudniej funkcjonować – takie urządzenia jak m.in. smartfon Samsung, Huawei czy Xiaomi, smartwatch lub smartband, bezprzewodowe słuchawki, nawigacja GPS i inne akcesoria zdecydowanie ułatwiają i umilają nam codzienność. Sprawdź, jakie gadżety są na topie.

Jedni stawiają na nowoczesne urządzenia, drudzy na praktyczne dodatki, innym zależy na modnych gadżetach, które są obecnie na topie. Mamy garść inspiracji, jeśli szukasz pomysłu na prezent albo masz ochotę sprawić go sobie – oto nasz TOP 5.

Nowy telefon – Samsung, Vivo, Xiaomi?

Smartfon to urządzenie, które ma niemal każdy – zarówno małe dzieci, jak i seniorzy. Do wyboru są różne modele, odpowiednie na różne potrzeby – podstawowe, profesjonalne, rozbudowane albo proste w obsłudze. Mogą mieć też różny zakres funkcjonalności. Wybór konkretnego z nich zależy od naszych oczekiwań, budżetu, a często i marki – popularny jest m.in. telefon Samsung czy Apple, ale chińscy producenci szybko zdobywają rynek.

Wśród nich króluje Xiaomi, Huawei czy Vivo. Smartfony to również dobry pomysł na prezent. Wybierając konkretny, zwróć uwagę na wydajny procesor, pojemną baterię, ekran, pamięć RAM, ew. aparaty fotograficzne i kamerę. Telefony Xiaomi, Samsung czy Sony należy przede wszystkim dopasować do konkretnych potrzeb.

Smartwatch lub smartband

Dla osób aktywnych fizycznie przydatnym gadżetem jest opaska sportowa (smartband) albo nowoczesny zegarek inteligentny. To drugie urządzenie ma znacznie szerszy zakres możliwości, dlatego wybór konkretnego sprzętu zależy od naszych potrzeb. Do spacerowania czy amatorskiego biegania opaska może okazać się wystarczająca.

Z kolei zegarki typu smart mogą liczyć pokonany dystans i liczbę spalonych kalorii, zmierzyć puls, ocenić jakość snu, a także wyróżniają różne rodzaje aktywności. Dodatkowo mogą mieć GPS. Gwarantują komfort użytkowania, są wytrzymałe i solidnie wykonane.

Samochodowa nawigacja GPS

Wiele osób korzysta z map Google, ale są też zwolennicy zewnętrznej dodatkowej nawigacji jak TomTom czy Garmin. Dzięki takiemu urządzeniu każda trasa staje się prostsza do pokonania, a dostępne aktualizacje pozwalają być na bieżąco wymagana jest jedynie aktualizacja map. Do wyboru są różne modele, o węższym albo szerszym zakresie możliwości, dedykowane do aut osobowych albo także samochodów ciężarowych.

Pojemny power bank

Praktyczny power bank to jeden z najbardziej popularnych gadżetów. Można wybrać model o różnej pojemności, zgodnie ze swoimi potrzebami. Jest poręczny, lekki i mobilny, świetny do torby na laptop, w podróży – warto mieć go zawsze pod ręką.

undefined

1

1 thoughts on “Przydatne gadżety – TOP 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *