Biznes
Kontener sanitarny. Wynajem kontenerów z prysznicami, umywalkami, WC.

Kontener sanitarny. Wynajem kontenerów z prysznicami, umywalkami, WC.

W miejscach, w których nie można skorzystać ze standardowego węzła sanitarnego, najlepiej sprawdzi się wynajem kontenerów sanitarnych. Te modułowe konstrukcje zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych sanitariatów – pryszniców, umywalek oraz WC – w dowolnym miejscu!

Kontener sanitarny – łazienka w kontenerze

Kontenery modułowe są stosowane jako tymczasowe obiekty użytkowe o szerokim zastosowaniu. Mogą pełnić rolę biura, sklepu, punktu usługowego, a nawet służyć do zamieszkania.

Do dyspozycji są także kontenery sanitarne, które posiadają funkcję mobilnej łazienki. Zawierają kompleksowe wyposażenie do utrzymania higieny w tych miejscach, w których nie ma standardowego węzła sanitarnego.

Kontenery tego typu znajdują szerokie zastosowanie, w tym na placach budów, jako toalety miejskie, podczas imprez masowych, na przykład festiwali. Także używane są na polach kempingowych, na terenie plenerowych obiektów sportowych jak boiska, kąpieliska.

Pomagają w utrzymaniu higieny po zakończonej pracy, rekreacji lub podczas różnych eventów. Są łatwe i szybkie w montażu i mogą być ustawione niemalże w każdej lokalizacji. Takie kontenery idealnie się sprawdzą podczas osuszania budynku za pomocą izolacji poziomiej metodą iniekcji.

Wyposażenie kontenera sanitarnego – dla pełnego komfortu

W zależności od swojej budowy kontener sanitarny może posiadać umywalki, WC, pisuary, a nawet prysznice. Szeroka gama wariantów wyposażenia pozwala na indywidualny dobór do konkretnych potrzeb.

Kontenery zapewniają dostęp do bieżącej wody. Mogą być podłączone do istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej lub też do zbiornika na wodę wraz z pompą. Przy braku kanalizacji nieczystości zbierane są w odpowiednich zbiornikach, które są cyklicznie opróżnianie.

Sanitarne kontenery cechują się wysokim poziomem izolacji cieplnej oraz akustycznej. Wewnątrz znajdują się urządzenia podgrzewające wodę, grzejniki elektryczne oraz wentylacja dla jeszcze większego komfortu.

Rodzaje kontenerów sanitarnych – wiele wariantów

Firmy dostarczające kontenery sanitarne mogą zaproponować swoim klientom szeroką gamę modeli do wyboru. Wśród nich znajdują się:

  • kontener WC – wyposażony w WC, pisuary
  • kontener umywalkowy – wyposażony w umywalki
  • kontener prysznicowy – wyposażony w kabiny prysznicowe
  • kontener prysznicowo-umywalkowy – posiada prysznice i umywalki
  • kontener sanitarny wynajem z kompleksowym wyposażeniem – umywalki, toalety, pisuary, prysznice

Jeden kontener sanitarny może być przeznaczony także do użytku zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Jest on wtedy przedzielony na pół i ma dwa osobne wejścia.

Kontenery mogą być także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich.

Kontener sanitarny – wynajem także z pełnym serwisem

Gdy potrzebny jest kontener sanitarny wynajem tego typu wyposażenia jest najkorzystniejszym rozwiązaniem pod kątem kosztów. Nie wymaga angażowania wysokich środków, by uzyskać dostęp do zaplecza sanitarnego.

Firma wynajmująca dostarczy wybrany kontener prysznicowy https://wcserwis.pl/produkty/kontenery/kontenery-sanitarne/, umywalkowy, WC, a także zainstaluje go we wskazanym miejscu.

Można również zamówić serwis kontenerów, który polega na systematycznym sprzątaniu oraz usuwaniu nieczystości. Kontenery sanitarne doskonale sprawdzą się na budowie.

Dowiedz się w jakich przypadkach sprawdzają się toalety przenośne.

1

1 thought on “Kontener sanitarny. Wynajem kontenerów z prysznicami, umywalkami, WC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *