Programy
Program do sprzedaży detalicznej — co warto o nim wiedzieć?

Program do sprzedaży detalicznej — co warto o nim wiedzieć?

POSitive Retail to profesjonalny program do sprzedaży detalicznejhttp://positiveretail.pl/program-do-sprzedazy-detalicznej-co-warto-o-nim-wiedziec/ – stworzony w oparciu o 20 lat doświadczenia w branży. Z tego oprogramowania może korzystać każdy począwszy od sprzedawcy w sklepie po kierownika sieci. Jest on wyposażony w wiele modułów ułatwiających codzienną pracę pozwalających również na podniesienie rentowności i poprawę jakości obsługi klienta.

Jeden program, wiele możliwości

POSitive Retail został wyposażony w szereg modułów czyniący z niego dobry program do sprzedaży detalicznej, kontroli pracowników czy zarządzania sprzedażą wielokanałową w sklepach stacjonarnych i internetowych. Dzięki niemu można również mieć rękę na pulsie sprawdzając szybko ceny produktów i stany magazynowe, by zapewnić ciągłość dostaw i dostępność oferty dla klientów.

Co zawierają poszczególne moduły programu do sprzedaży detalicznej?

Warto przyjrzeć się poszczególnym modułom i rozwiązaniom, które oferuje oprogramowanie sklepowe.

Pierwszym z nich jest oczywiście centralny podgląd i zarządzanie stanami magazynowymi oraz cenami, co ma niebagatelne znaczenie przy sprzedaży wielokanałowej. Zmiany w stanach magazynowych widać w czasie rzeczywistym. System umożliwia tworzenie przesunięć między magazynami w całej sieci sprzedaży. Uproszczenie czasochłonnych procesów pozwala na duże oszczędności. Zarządzenie cenami umożliwia z kolei podgląd rentowności, zarządzanie rabatami, promocjami i wyprzedażami. Korzystając z programu do sprzedaży detalicznej POSitive Retail unikamy kosztownych pomyłek.

To, co może skłonić osoby zarządzające siecią sprzedaży do wyboru tego oprogramowania to rozwiązania antyfraudowe, które polegają na szybkim wykrywaniu nadużyć i kradzieży ze strony pracowników. Program do sprzedaży detalicznej POSitive Retail oferuje możliwość odpowiedniego systemu uwierzytelniania każdego pracownika, nadawania odpowiednich uprawnień, a także zaawansowanych raportów i analiz. Warto zaznaczyć, że wszystkie transakcje dokonywane przez pracowników są rejestrowane w systemie i można je w każdej chwili podejrzeć. Ten program zabezpiecza także właściciela sklepu przed rozwiązaniami antyfraudowymi. Co więcej, transakcje wrażliwe zostają nagrywane. Co to oznacza w praktyce? System wyposażono w aplikację Szeryf24, która pomoże wyjaśnić przyczynę manka w kasie. Aplikacja ułatwia odnalezienie konkretnej transakcji. Osoby odpowiadające za kontrolę mogą ustawić alerty dotyczące potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, by zawsze mieć rękę na pulsie. Dlatego to takie ważne? Już sama świadomość kontroli i monitorowania wszystkich operacji w systemie obniża ryzyko nadużyć lub je całkowicie eliminuje.

To, co ważne z punktu widzenia managementu to również możliwość tworzenia zaawansowanych raportów i analiz sprzedaży oraz obsługi klienta. To dzięki modułowi Business Intelligence, którego działanie opiera się na oddzielnej bazie danych. Tylko na tej podstawie możliwe jest optymalne zarządzanie, robienie analiz i planowanie sprzedaży w przyszłości.

Intuicyjny i łatwy w obsłudze program do sprzedaży detalicznej

Program do sprzedaży detalicznej POSitive Retail jest systemem łatwym w obsłudze i bardzo intuicyjnym. Nie trzeba dużo nauki, by wdrożyć pracowników w jego działanie. Wszystkie operacje sprzedażowe odbywają się na panelu ekranu dotykowego.

To, co ważne z punktu widzenia softu służącego do sprzedaży i zarządzania firmą to stabilność systemu. Warto podkreślić bezproblemowe działanie i bezpieczeństwo przechowywanych danych. System jest również kompatybilny z innym popularnym oprogramowaniem jak na przykład: SAP, Symfonia czy Microsoft. Oprogramowanie Positive Retail w standardzie oferuje stały backup danych w prywatnej chmurze, co oznacza, że w razie awarii serwerów żadne dane nie zostaną utracone i będzie można odzyskać. Różnego rodzaju programu w XXI wieku mają za zadanie pomagać bądź odciążać nas w pracy. Dobrymi przykładami programów albo systemów które pomagają w wielu aspektach to:

Powyższe systemy, programy są tylko przykładami jak wielu aspektach nam pomagają.

Aby sprawnie obsługiwać powyższy program musisz mieć sprzęt dobrej jakości. Jednym z nich jest Microsoft Surface Book.

1

1 thought on “Program do sprzedaży detalicznej — co warto o nim wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *