Biznes
Kurs elektryka cena szkolenia

Kurs elektryka cena szkolenia

Szkolenia SEP to sposób nie tylko na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu elektryki, ale również podniesienie swoich kwalifikacji, a w konsekwencji również szansa na lepszą pracę. Jest to więc bardzo przydatna inwestycja, tym bardziej że cena szkolenia nie należy do szczególnie wygórowanych.

Kurs SEP G1, czyli uprawnienia dla elektryka

Tego rodzaju szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą uzyskać niezbędną wiedzą oraz uprawniania w celu wykonywania nie tylko zawodu elektryka, bo często są one również niezbędne w wielu innych wykonywanych pracach i zawodach jak choćby konserwator, gdzie ma się styczność z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi o napięciu do i powyżej 1 kV. Kierowane są do osób, których praca obejmuje lub będzie obejmować eksploatację lub nadzór w tym zakresie. Obsługa, montaż, remonty, konserwacje, kontrole i pomiary – to tylko niewielka część zadań, jakie stoją przed elektrykiem, który bez odpowiednich uprawnień nie będzie mógł ich realizować. Koszt takiego kursu nie należy do szczególnie wysokich i zaczyna się już od 290 zł, w zależności oczywiście od zakresu i rodzaju uprawnień https://szkolenia-emka.pl/cennik/. Warto pamiętać o regularnym odnawianiu uprawnień SEP, by legalnie wykonywać swój zawód.

Kurs praktycznego elektryka montażysty

Jest to szkolenie, które obejmuje teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu podstaw instalacji elektrycznych. Na szkoleniu uczestnicy zaznajamiają się z budową, oznaczeniem, doborem oraz zastosowaniem kabli i przewodów, z osprzętem elektroinstalacyjnym oraz z osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, z czego część warsztatowa obejmuje następujące zagadnienia:

  • wykonanie przyłącza w złączu kablowym,
  • zabudowa rozdzielnicy modułowej,
  • montaż instalacji elektrycznej.

Rozbudowane i ciekawie prowadzone zajęcia warsztatowe to sposób na zdobycie praktycznej i fachowej wiedzy z zakresu instalacji elektrycznych. Koszt kursu elektryka uzależniony jest od ilości złożonych wniosków egzaminacyjnych https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-praktyczny-elektryk-montazysta/.

Dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju szkolenia?

Odbycie tego rodzaju szkoleń to zdecydowane korzyści, do których przede wszystkim zaliczają się:

  • konkretna i podstawowa wiedza teoretyczna z zakresu eksploatacji i nadzoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • zdobycie wiedzy praktycznej z tego zakresu,
  • podniesienie swoich kwalifikacji,
  • szansa na lepszą i lepiej płatną pracę,
  • zdobycie uprawnień do wykonywania określonego zawodu.

Dowiedz się więcej na temat odnowień uprawnień SEP oraz jak wygląda Egzamin SEP online.

1

1 thought on “Kurs elektryka cena szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *